KURUMLAR

Sistem nasıl çalışıyor?İletişim formumuzu doldurun ve satış ekibimiz sizinle iletişime geçsin

Çalışanlarınız, sistemimizde bulunan yüzlerce tesisten faydalanır

Üye tesislerde FitPass kartınızı gösterin ve spor yapmanın tadını çıkarın!FitPass’in Avantajları Nelerdir? 

 

KURUMUNUZ İÇİN


FitPass, tasarruflarınızı yönetmek ve mutlu çalışanlar oluşturmak için harika bir seçenektir. Programımıza katılarak çalışanlarınızın iş verimini arttırabilir, kurum sadakatini güçlendirebilir ve çalışanlarınızın daha sağlıklı bireyler olmalarını sağlayarak hastalık izinlerini en aza indirebilirsiniz.

ÇALIŞANLARINIZ İÇİN


Program sayesinde çalışanlarınız spor ve rekreasyon merkezlerine sınırsız giriş imkanı elde eder. Araştırmalara göre; spor yapan çalışanların iş performanslarında artış olduğu bilinen bir gerçektir.

FAYDALAR


Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'ne göre AB üye ülkeleri, gençlere günlük 60 dakika, yetişkinlere ise en az 30 dakika egzersiz yapmayı öneriyor. Fiziksel egzersizlerin kronik rahatsızlıklardan, obeziteden, diyabetten ve bazı kanser hastalıklarından korunmaya yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Fiziksel aktiviteler vücut sağlığını korur ve psikolojik olarak daha iyi hissetmenizi sağlar.

Maliyeti Nedir?

Ücretlendirme

Kurumunuzun ihtiyaçlarına en uygun teklifi sunuyoruz

Finansman

FitPass kart ücreti 3 şekilde karşılanabilir; Tamamı çalışanlar veya kurumunuz tarafından ödenebileceği gibi talebiniz doğrultusunda ortak ödeme planı da oluşturulabilir.

Ödeme Şartları

Finansman tipine göre en uygun ödeme şartları oluşturulur.

Özet

FitPass İstanbul’da anlaşmalı tüm tesislerde spor ve rekreasyon imkanı sunar. FitPass kartı ile çalışanlarınız yüzlerce spor tesisine erişebilir. Her hafta spor tesislerimizin sayısı 15 ile 20 kadar artar ve bu artış size daha çok esneklik sağlar. Kurumunuz tarafından FitPass kart ücretinin tamamının karşılanmadığı durumlarda, sizlere çalışanlarınızla birlikte ortak ödeme yapabileceğiniz ayrı bir ödeme planı ya da daha sınırlı bir erişim imkanı olan uygun paketler de sunabiliriz.

Her adımda profesyonel destek sunuyoruz. Müşteri Destek Hattımızı spor tesislerinin çalışma saatlerinde sizin için hazır bulunduruyoruz. Ay sonunda bütün çalışanlarınızın dahil olduğu FitPass erişimi için size tek bir fatura düzenlyoruz ve İnsan Kaynakları ya da Finans departmanınıza hiç bir ek iş yükü oluşturmuyoruz.